usługi transportowe olsztyn przewóz mebli olsztyn

Czy firma odpowiada za uszkodzenia przewożonych przedmiotów?

Do tej pory nie zdarzyła nam się sytuacja, aby cokolwiek przewożonego przez nas zostało uszkodzone, jednak jeśli ewentualne szkody powstaną z naszej winy. ponosimy za nie pełna odpowiedzialność. Posiadamy oczywiście polisę OCPD na kwotę 9 000 euro.

Czy samochody są otwarte, czy mają plandekę?

Nasze samochody mają pokrycie tak zwaną izotermą.

Czy pomagacie w zniesieniu i wniesieniu przewożonych przedmiotów?

Tak, pracownicy naszej firmy pomagają w zniesieniu i wniesieniu transportowanych przedmiotów.

Jak przygotować rzeczy do transportu?

Aby rzeczy nie uległy zniszczeni w czasie transportu należy je odpowiednio zabezpieczyć – umieścić w kartonach, owinąć materiałami i specjalną filią bąbelkową. Na życzenie klienta dostarczamy mu wszystkie materiały potrzebne do stosownego zabezpieczenia przedmiotów a także pomagamy w zabezpieczeniu ich przed transportem. Dodatkowo samochody posiadają specjalne pasy zabezpieczające przedmioty przed przemieszczaniem się na pace.

Komu świadczymy usługi?

Zarówno usługi przeprowadzek, jak transportu w Olsztynie świadczymy przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym – krótko mówiąc każdemu, kto chce się sprawnie i bezpiecznie przeprowadzić lub przetransportować mienie.

Jakie są koszty transportu i pojemność samochodów?

Koszty poszczególnych usług opisaliśmy dokładnie w zakładce cennik i zasady współpracy. Z kolei więcej o samochodach można dowiedzieć się w zakładce przeprowadzki. Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jak długo trwa przeprowadzka?

Przeprowadzki z naszą firmą są szybkie i co za tym idzie – tanie. Jeśli naprawdę zależy klientowi na czasie, powinien on wcześniej przygotować wszystkie rzeczy, posegregować je i odpowiednio zabezpieczyć. Jak? Polecamy kontakt z nami, a dostarczymy materiały konieczne do sprawnej przeprowadzki: odpowiednie kartony, opakowania zabezpieczające (folie bąbelkową, folie stretch i in.)

Dzięki temu transport mebli w Olsztynie i przeprowadzki olsztyńskich biur i firm mogą odbyć się sprawnie i tanio.

Przeprowadzki tylko z Firmą Transportowo-Usługową Sebastian Chrzanowski.